НАУМЕНКО ВОЛОДИМИР

«Я – це я»

Будьте справжньою. Живіть за своїм сценарієм.

Вам необхідно буде для себе вибрати те, що найбільш потрібно. Справжня жінка усвідомлює, як їй пощастило народитися жінкою. (Усвідомленість)
Жінці не варто поспішати бути жилеткою для сліз і скарг нещасливих чоловіків. Чоловічі проблеми повинні вирішувати чоловіки самі (завжди Знати, хто ви)
Якщо жінка не обмежена матеріально, в її гардеробі завжди повинні бути:
панчохи, хоча б один красивий комплект нижньої білизни і пара чарівних туфель (Це правило, яке не обговорюється) Сльози — сильна зброя, але застосовувати її треба нечасто. Жінка, що постійно плаче, викликає не співчуття, а роздратування (Все має бути до місця)
Жінка повинна знати собі ціну, але ніколи її не називати (Правило No1)
Вміння жінки красиво одягнутися — причаровує. Вміння краси – під роздягнутися — заворожує. (У всьому повинна бути краса)
Чим більше у жінок своїх улюблених занять і захоплень, тим менше у неї шансів займатися чужими справами. Тим самим вона набагато цікавіше для чоловіка. (Альтруїзм — це найчастіше не-
Якщо жінка хоче добре виглядати при випадковій зустрічі, їй треба навчитися добре виглядати завжди, навіть якщо виносить відро зі сміттям. (Любіть себе)
Жінці, яка вміє подобатися, не уникнути пересудів. Випадок, коли не треба прислухатися до громадської думки. Живіть за своїм сценарієм (Немає шаблонів та ярликів)
Мрія жінки — бути жінкою мрії. Я народжена хвилювати, а не хвилюватися. (А у вас є свій девіз?)
Жінка як діамант: чим більше граней, тим дорожче.
І кілька слів від гуру:
Турбота про виборі туфель ніколи не буває надмірною. Занадто багато жінок думає, що вони не важливі, але реальним підтвердженням елегантності жінки є те, що у неї на ногах. Крістіан Діор
Кращий модний аксесуар жінки — гарний чоловік! Коко Шанель
Не заглиблюйтесь в тренди. Не дозволяйте моді заволодіти вами, вирішуйте самі, хто ви, що ви хочете висловити своїм одягом і способом життя.
Джанні Версаче
Кожен з’їдений шматок залишається в роті дві хвилини, дві години в животі і два місяці на стегнах.
Крістіан Діор
Парфуми — це неперевершений відтінок жіночої індивідуальності, це останній штрих образу.
Крістіан Діор
Не буває негарних жінок — бувають ледачі.
Коко Шанель

 

Ілюстрація до тексту: картина «Японці», авторка Корнієнко Оксана