НАУМЕНКО ВОЛОДИМИР

Error 404

Одна з головних помилок жінки. Будьте самодостатньою.

Ця рада здасться спірною, але нагадайте собі, що ви – цілком реалізована людина, спокійна та щаслива.  У вас є кар’єра, друзі, хобі. Ви прекрасно живете, з ним або без нього. Ви – не порожній посуд, в очікуванні, коли чоловік вас наповнить, підтримає і дасть життя.  Ви бадьорі, веселі й енергійні. Зайняті своєю роботою і живете повним життям. Чоловікам подобаються самостійні жінки, а не нав’язливі особи, які чекають, щоб їх врятували.
 
Величезна помилка, яку жінка може зробити при зустрічі з чоловіком, за якого вона хоче вийти – це зробити його центром власного життя.
Жінка може закинути роботу, мріючи про принца замість того, щоб засукати рукава й працювати.  Вона думає і говорить тільки про нього. Вона набридає подругам, в подробицях розповідаючи їм про кожне побачення.  Таку поведінку, м’яко кажучи, не можна назвати здоровою. Це найвірніший спосіб втратити чоловіка.
Така увага втомить чоловіка.  Він ніколи не зробить вам пропозицію і не підтримає ні в емоційному, ні в финансовому відношенні. Навіть якщо він одружиться на вас, то завжди буде проводити час з друзями і відповідно до своїх інтересів.  Йому схочеться, щоб дружина працювала. Так що постарайтеся звикнути до думки про те, що у вас повинне бути власне життя. Работа, інтереси, захоплення, друзі. Все це заповнить життя між побаченнями і в шлюбі.
Не дзвоніть чоловікові, коли вам нудно і хочеться уваги.  Активно очікувати від чоловіка того, що він стане вас розважати – помилка.
Дуже часта ситуація, коли світ жінки після зустрічі з чоловіком стискається до мінімуму.  Саме в той момент, коли зустріла свого чоловіка, настає час зайнятися танцями, записатися на курси маркетингу або відправитися в багатоденний похід з друзями.
 Вчені з Канзаського університету, вивчаючи секрети счастливого шлюбу, встановили, що в міцних щасливих парах люди неодмінно мають свою частину життя, окрему від сім’ї, і це не робота.
Подружжя в міцних сім’ях не жертвують своїм хобі або давніми звичками заради сім’ї і дітей.  «Зоною свободи» може бути що завгодно, від футболу до звичаю збиратися з подругами на каву раз на тиждень, від театру до лазні з друзями.  Наявність такої власної зони дозволяє скидати напругу, що нагромадилася і отримувати ковток свободи, збільшуючи відчуття радості життя.
У самодостатнього людини немає страху самотності, але й немає страху «розчинення» в іншій людині, і саме це дозволяє їй вийти на той рівень близькості, який мається на увазі під зрілої любов’ю, тобто прийняття іншої людини у всій її унікальності та індивідуальності .  В іншому випадку, людина в близьких відносинах буде або «захищатися», або «нападати», так як не відчуває себе в безпеці.

 

Ілюстрація до тексту: картина «Золотой вечер», авторка Корнієнко Оксана