Крилова Євгенія

НЕСПОДІВАНИЙ СУПЕРФУД

Яким оліям надаєш перевагу при заправці вітамінних салатів?
А чи куштувала ти конопляну?

Сьогодні ділюсь своїми знаннями про цей продукт, який використовували тисячоліттями.
Будеш здивована, але нашу традиційну конопляну олію можна сміливо ставити в один рівень з відомим суперфуд – насінням чіа, ягодами годжі, асаї.

Що ми знаємо про коноплю?
В основному те, що це наркотик, вирощування якого або повністю заборонено, або суворо контролюється законом.
АЛЕ: насіння конопель багаті макро- і мікроелементами, які здатні поліпшити самопочуття, сприяють зміцненню волосся і нігтів, а також кісткових і м’язових тканин, стимулюють роботу шлунку, багаті на вітаміни, жири всіх видів і легко замінюють оливкові і соняшникові заправки в салатах і пастах.

До речі, хто сумнівається – варто знати, що в насінні самої рослини відсоток вмісту наркотичних речовин дорівнює нулю.

Використовувати конопляну олію потрібно НЕРАФІНОВАНОЮ, з позначкою «холодний віджим». Я особисто використовую вдома і раджу тобі конопляну олію бренду Стожар серії Premium Select. Це якісна олія з вишуканим смаком, яка має стати незамінним другом на вашій кухні.

Користь конопляної олії Premium Select від Стожар не можна перебільшити, адже вона сприяє:

– нормалізації гормонального балансу
– зміцненню імунітету
– налагодженню роботи шлунково-кишкового тракту
– покращенню регенеративних процесів
– зниженню рівня цукру в крові
– нормалізації сну

Олія з насіння конопель повністю засвоюється організмом в сирому вигляді, тож слід пам’ятати про це і потрібно використовувати тільки в сирому вигляді (не нагрівати), додаючи в готові страви, наприклад, каші, салати, пасту, овочеві страви і в різні соуси, супи і заправки.

Як засіб для загальної підтримки і в профілактичних цілях для імунної системи, від інфекцій і вірусів я раджу вживати конопляну олію щодня, одну десертну ложку на голодний шлунок, але не більше місяця, після чого необхідно зробити перерву.

У тебе ще немає цього продукту в раціоні? Тоді саме час придбати конопляну олію Premium Select від Стожар, додавати її в свої страви і я тобі гарантую гарний настрій, молодість, здоров’я і красу!


Постав собі за мету бути завжди здоровою!

Твоя Євгенія Крилова